• Register
صفحه نخست
.
  • fr-FR
  • English (UK)

چهارمینهمایش بین المللی «مدیریت ، اقتصاد وتوسعه که توسط «دانشگاه فرهنگیان بندرعباس ، آموزش و پرورش ناحیه 2 بندرعباس » و با همکاری موسسه TEX آلمان برگزار می گردد با فراخوان بین المللی  قصد دارد تا گردهمايي بزرگ علمي را براي دانشمندان، صاحبنظران و انديشمندان علوم مديريت رقم بزند.  «ادامه متن . . .»

tipics
hami-hamayesh
rahnamayeersalemaghale

آخرین اخبار

گزارش چهارمین همایش بین المللی مدیریت ،اقتصاد و توسعه

 چهارمین همایش بین المللی مدیریت ،اقتصاد و توسعهدر تاریخ04 خرداد ماه  1396 برگزار شد.


خبر فوری

قابل توجه کلیه پژوهشگران
آخرین مهلت پرداخت هزینه های همایش تا پایان روز 96/03/02 تمدید گردید.


 

مهلت ارسال مقالات به چهارمین همایش بین المللی مدیریت، اقتصاد و توسعهتا 31 اردیبهشت ماه1396 تمدیدشد.

براساس خبر منتشر شده توسط دبیرخانه همایش بین المللی بنابر درخواست پژوهشگران و علاقه ‌مندان مهلت ارسال چکیده مقالات به همایش بین المللی تا 31اردیبهشت ماه تمدیدشد.لازم به ذکر است که تاریخ بیان شده به هیچ وجه تمدید نخواهد شد. 


آموزش و پرورش بندرعباس به عنوان یکی از برگزار کنندگان و ناظران اصلی به چهارمین همایش بین المللی مدیریت، اقتصاد و توسعه ملحق گردید.

قابل توجه پژوهشگران گرامی

به اطلاع می رساند ،با توجه به تصمیم شورای سیاستگذاری ،آموزش و پرورش بندرعباس به عنوان یکی از برگزار کنندگان و ناظران اصلی به  چهارمین همایش بین المللی مدیریت ،اقتصاد و توسعه پیوست.


دکتر مسعود صدرعلویان به جمع شورای سیاست گذاری همایش پیوست.

دکتر مسعود صدر علویان معاونت آموزش دانشگاه جامع علمی کاربردی به جمع اعضای شورای سیاست گذاری همایش پیوست.


پروفسورProf. Paolo Pietro Bianconeبه جمع کمیته علمی دومین همایش ملی علوم مدیریت اقتصاد پیوست.


قابل توجه پژوهشگران و نویسندگان گرامی

کلیه مقالاتی که در همایش مورد پذیرش قرار گرفته اند ،قابلیت پذیرش در مجلات بین المللیIJSMDوIJMEDUرا دارا می باشند لذا جهت کسب اطلاع بیشتر با شماره 88814621 تماس حاصل فرمایید


فراخوان مقاله چهارمین همایش بین المللی مدیریت ،اقتصاد و توسعه

چهارمینهمایش بین المللی مدیریت ،اقتصاد و توسعه ,بستر و ظرفیتی است که اندیشمندان، محققان و دانشجویان حوزه مدیریت را گرد هم آورد تا آخرین دستآوردهای علمی را در این حوزه مورد بررسی قرار دهند و هم اندیشی علمی صورت پذیرد.


کارگاه آموزشي اصول نگارش مقالات پژوهشي برگزار گرديد

کارگاه آموزشي "اصول نگارش مقالات پژوهشي" در روز چهارشنبه،12 بهمن1395 با حضور جمعي از دانشجويان و پژوهشگران محترم عرصه مديريت برگزار شد. اين کارگاه آموزشي توسط جناب آقاي ابوالفضل پاکاریارائه گرديد.همچنين کارگاه آموزشي با عنوان "اصول و مهارت هاي ارائه مقالات پژوهشي" نيز به زودي برگزار خواهد شد و اطلاعات مرتبط با آن متعاقبا در سايتهمایشاطلاع رساني خواهد شد.


قابل توجه کلیه پژوهشگران گرامی

لیست مقالات پذیرفته شده جهت چاپ در مجلهijsmdاعلام گردید.لطفا نسبت به هماهنگی بیشتر با شماره 88814621 تماس حاصل نمایید .


اولین جلسه کمیته علمی همایش مدیریت ،اقتصادو توسعه برگزار شد.

روز یکشنبه 26 بهمن 1395 اولین جلسه کميته علمي چهارمین همایش بین المللی مدیریت ،اقتصادو توسعهبا حضور حداکثری اعضاي محترم کميته علمي برگزار گرديد. در اين جلسه، به موضوعات زير پرداخته شد: 1. مشخص شدن سخنران افتتاحيه همایش حتی الامکان مرتبط با تم کنفرانس؛ 2. مشخص شدن سخنرانان اوليه هر جلسه محورهاي تخصصي و موضوعات آن­ها در هر محور؛ 3. ایجاد هماهنگی در مورد ساز و کار داوری مقالات و شروع پروسه داوري توسط محور ها؛ 4. بررسي ايده ­هاي اوليه درباره دعوت از برخي مديران براي طرح سوالاتي براي تحقيقات دانشگاهي (مسايل مديريتي و اقتصادی) در محورهاي علاقه­ مند به اين كار؛ 5. شناسايي كارگاه ­هاي آموزشي؛ 6. بررسي ايده ­های نوآورانه هر محور

گزارش چهارمین همایش بین المللی مدیریت ،اقتصاد و توسعه

 چهارمین همایش بین المللی مدیریت ،اقتصاد و توسعه در تاریخ04 خرداد ماه  1396 برگزار شد.

پيش گفتار

با تاييدات خداوند بزرگ،چهارمین همایش بین المللی مدیریت ،اقتصاد و توسعه، با شعار «اقتصاد مدیریتی،مدیریت اقتصادی و ایده های نو در مدیریت» با مساعدت و تلاش های بی وقفه و شبانه روزی تعداد معدودی از همکاران و علاقه مندان و حمايت بی دريغ مديران و کارشناسان صنعت  برگزار می گردد. برگزاری اين همایش به عنوان نخستين حرکت جدی، علاوه بر دستاوردهای مثبت و نتايج قابل توجه، يک فرصت استثنايی برای جامعه صنعتی کشور نيز هست. اساسا يکی از دلايل برگزاری اين همایش را بايد درا هميت جايگاه و نقش ويژه مدیریت اقتصادی در تغييرات اجتماعی و توانايی بر قراری رابطه موثر با اين تغييرات جست و جو کرد که مبانی اصلی و برنامه کاری متخصصان اقتصادی و مدیریتی  است . دبيرخانه کنفرانس اميدوار است که مقالات و سخنرانی های علمی و آموزشی، که بر مبنای يافته های جديد علمی اساتيد و دستاوردهای تجربی کارگزاران و متخصصان اين حرفه ارايه شده است ، امکان تبادل نظر و انتقال تجربيات و ارتباط هر چه بيشتر صاحب نظران داخلی و دست اندرکاران اقتصاد و مدیریت کشور را فراهم آورد. در خاتمه، با آرزوی تداوم اين حرکت شايسته، از همکاری کليه استادان، مديران و کارشناسان روابط عمومی سراسر کشور که با مساعدت و تلاش های شبانه روزی و صادقانه خود برگزاری اين کنفرانس را امکان پذير نموده اند، کمال تشکر و قدردانی را دارد.

اهداف :

توسعه و ترويج نگرش تخصصي وعلمي به روابط عمومي و ارتقاي دانش مسؤولان ، مديران ، کارشناسان و دانشجويان

ايجاد فضای هم انديشي و تعامل بين متخصصان و دست اندرکاران  اقتصاد ی و مدیریتی و انتقال تجربيات

بهره گیری هوشمندانه از ابزارهای مدرن براي ايجاد تغييرات گسترده در مدیریت اقتصادی

نشر ، گسترش و اعتلای حرفه و دانش اقتصادی و مدیریت

آشنايي با سيستم ها و روش هاي نوين  مالی  و مدیریت اقتصادی و ارايه آخرين تجربيات و دستاوردهای اين زمینه

زمینه‌های تخصصی همایش :

1- کیفیت، بهره‌وری و تعالی سازمانی

2- رهبری و رفتار سازمانی

3- تولید، فرآیند و عملیات

4- مدیریت مالی

5- مدیریت سیستم‌ها و فناوری اطلاعات

6- مدیریت استراتژیک و رقابت

7- مدیریت منابع انسانی

8- مدیریت تکنولوژی، تحقیق و توسعه

9- مدیریت بازاريابي و ارتباط با مشتريان

10- اخلاق و فلسفه سازمان و مدیریت

11- حاکمیت شرکتی و مسوولیت اجتماعی

12- کارآفرینی

13-مدیریت دانش،

امتیازات و ویژگیهای کنفرانس :

حضور متخصصان تراز اول اقتصاد و مدیریت

ارايه گواهی نامه پايان دوره به شرکت کنندگان

ثبت فهرست شرکت کنندگان با مشخصات کامل در CD

مخاطبین کنفرانس :

کارشناسان ، مديران و متخصصان روابط عمومی، ارتباطات ، تبليغات، فناوری اطلاعات ، مديريت و صنايع

مديران و روسای سازمان های تصميم ساز

مدرسين و دانشجويان دانشگاه ها و ساير علاقمندان

گواهی‌نامه شرکت در کنفرانس :

با توجه به اعتبارو جايگاه اين کنفرانس به شرکت کنندگانی که در کنفرانس حضور کامل دارند، گواهينامه اعطاء می گردد و تا زمان برگزاری کنفرانس چهارم ، کليه مطالب علمی جديد مرتبط با روابط عمومی برای شرکت کنندگان از طريق دبيرخانه ارسال خواهد شد.

 

گزارش چهارمین همایش بین المللی مدیریت ،اقتصاد و توسعه

 

 چهارمین همایش بین المللی مدیریت ،اقتصاد و توسعهبا پیام جناب آقای دکتر راد معاون دفتر بین المللی صنایع ایران و آلمان کار خود را آغاز می کند. آقای دکتر در پیام خود برگزاری این کنفرانس را اقدامی شایسته برای ارتقاء دانش در سطح کشور توصیف می کند.

 

بعد از پیام آقای دکتر راد،آقای امیر خادمی دبیر کنفرانس گزارشی از مراحل اجرایی کار ارایه می دهد. وی هدف از برگزاری این همایش دریافت یافته های نوین در اقتصاد مدیریت عنوان می کند. به گفته وی ایده های جدید و نو در اقتصاد و مدیریت راه گشای خروج از بحران فراگیر رکود می باشد .صحبت های وی دست کم برای گروه شیرازی شرکت کننده چندان نامانوس نیست. خادمی در آخرین همایش دستاوردهای نو در اقتصاد در استان  شیراز  بحث جایگاه تفکرات و دانش جدید را به عنوان یکی از تازه ترین چالش های موجود مطرح ساخته بود و حالا هم که از پشت بلندگوی کنفرانس سخن می گفت. معلوم بود که نمی تواند از دغدغه اش یعنی توسعه و ترویج نگرش تخصصی و بین المللی به اقتصاد و علوم مدیریت دست بردارد

مهندس محمد امانی پورسرپرست پروژه مسکن مهرسخنران بعدی همایش بود. امانی پور در صحبت هایش به تعریف دو محیط داخلی مدیریت استراتژیک سازمان پرداخت و گفت این دو بعد نقش والا و تاثیر گذار دارد. وی افزود: اقتصادنوین از یک سو و  مدیریت علمی از سوی دیگر انتقال وضعیت از محیط خارجی و مردم به داخل سازمان است. سرپرست اجرای مسکن مهر ایده ها نوین را در علوم مدیریت و اقتصاد را بازوی مدیریت عالی سازمان دانست. و گفت: مدیران سازمانهای می بایستی درک صحیحی از جایگاه خودش داشته باشند.

به دنبال مراسم افتتاحیه 11 نفر از  پزوهشگران و نویسندگان طی دو نوبت صبح و عصر در مدت 1 روز به سخنرانی پرداختند.

محورهای اصلی در سخنرانی عمدتا بر مدیریت دانش ،اقتصاد مقاومتی ،مدیریت استراتژیک ،مدیریت مالی و فرهنگ سازمانی استوار بود. رییس موسسه علمی کیان پژوهان گفت: این اولین گام در جهت توسعه بومی دانش بوده و ما در اول راه قرار داریم و بایستی دست در دست هم دهیم و سعی در ساختن تصویری آرمانی از آینده کشور عزیزمان ایران اسلامي داشته باشیم، باشد که این مسیر به جامعه آرمانی مهدوی منتهی شود.

یکی از مهمترین دستاوردهای این کنفرانس 1 روزه را می توان در این دانست که چه چیزی  اقتصاد و مدیریت اقتصادی را رونق می بخشد.در جهانی که  اقتصاد در حال از نابودی می باشد تاثیر دانش جدید اقتصادی و مدیریتی دشوار در ابعاد اقتصادی  کاملا آشکار است.

در پایان این همایش به برگزیدگان همایش ،لوح تقدیر و به برترین مقاله همایش جایزه اهدا گردید.

پوستر همایش

حامیان همایش

   

  arm 1download 5

download 6images

 download 2   download 3

KianPajouhan-logo2    new-idea-logo1

  

 374307 583821048299249 1609201226 n

کانال همایش های ایران

unnamed
به ما ملحق شوید

حاميان رسانه‌اي

 

S9nVPGAY

 

logo

Progress-NewIdea150 

 شروع زمان دریافت : 10 شهریور 1395

 آخرین فرصت ارسال :24اردیبهشت 1396

اعلام نتیجه داوری :  30اردیبهشت 1396

 برگزاری همایش : 4 خرداد 1396

ثبت نام آنلاین در همایش

نمایندگان

شیراز
تبریز
بابل
سمنان
البرز

پرداخت آنلاین

کاربر محترم؛

جهت پرداخت آنلاین از طریق درگاه لطفاً روی [ این کلیک ] نمایید

آمار بازدید

امروز5
دیروز61
هفته جاری66
ماه جاری1282
بازدید کل80685

نفرات آنلاین

1
نفر

سه شنبه, 04 مهر 1396 03:32